Вифлеємський Вогонь Миру передано в обласну раду

e-mail Друк PDF

11 січня представники Національної скаутської організації «Пласт Полтава» на чолі з Євгеном Янкевичем завітали в обласну раду та передали виконуючому обов’язки голови обласної ради, заступнику голови обласної ради Анатолію Ханку Вифлеємський Вогонь Миру.

Анатолій Ханко подякував пластунам за громадську активність, поширення Вифлеємського вогню як символу мира, тепла злагоди, любові до людей, зазначив важливість боротьби за мир на Українській землі.

Нагадаємо, цю прекрасну передріздвяну традицію – розповсюджувати Вифлеємський вогонь миру – започаткувала у 1986 році австрійська телерадіокомпанія ORF з міста Лінц. Із самого початку акція планувалася з метою підтримки дітей та усіх, хто потребує допомоги та уваги в передріздвяний час. І одразу ж цю благородну справу взяли у свої руки скаути.

Щороку представники ORF та австрійські скаути беруть Вогонь на місці народження Ісуса Христа у Вифлеємі, а далі транспортують його літаком до Австрії. Після урочистостей у Віденському Кафедральному соборі естафета передається до сусідніх країн. Саме із рук в руки, від одного скаутського осередку до іншого, Вифлеємський Вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх, хто чекає на світло тепла, миру, злагоди і сподівання, яке мандрує із заходу на схід, долаючи кордони і єднаючи християн у переддень Різдва Христового.

По Україні Вифлеємський Вогонь поширюють члени Пласту - Національної скаутської організації України. передають його українським громадам, церквам, дитячим притулкам, лікарням, щоб кожен міг відчути тепло Вифлеємської зірки.