Визначено кращі книги, які видадуть за кошти обласного бюджету в 2018 році

e-mail Друк PDF

7 лютого за участю заступника голови обласної ради Анатолія Ханка відбулося засідання експертної ради з випуску соціально значущих видань місцевих авторів, в ході якого було розглянуто проекти, подані на конкурс 2018 року.

Загалом експертами – науковцями, митцями, освітянами, представниками Полтавської обласної ради та облдержадміністрації - було обговорено ідейно-художній зміст та рівень оформлення 28 історико-краєзнавчих, художніх, науково-популярних, дитячих, національно-патріотичних видань та проектів мистецького спрямування.

До списку кращих в цьому році увійшли: Аничин Є. М. «Привіт із Полтави», Титаренко Г. «Планетарний голос Андрія Кикотя», Недовіс О.І. «Дідусева абетка», Ваценко Т.Ф. «Курдуплик» Гарець І. А. «Осінинка», Балагура Т. І. «Дивина», Любивий М.Г. «Мливо Мойри», Хало О. І «Світ на долоні», Ольховська Л.В. «Роман із присмаком моралі», Пугач О. В. «Отаман Гонта 1920 року», «Кабул»: шлях мужності. Спогади про Валерія Боняківського» (Колектив авторів).

Нагадаємо, що відповідно до прийнятої обласною радою Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2016-2020 роки в числі заходів з книговидання та книгорозповсюдження, забезпечення населення області видавничою продукцією передбачено випуск соціально значущих видань місцевих авторів за кошти обласного бюджету. На їх випуск з обласного бюджету очікується спрямувати близько 400 тис. грн.