Депутати розглянули питання охорони здоров’я та соціального захисту населення

e-mail Друк PDF

9 лютого під головуванням Людмили Овчаренко відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення.

У засіданні взяли участь перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради: Мирослава Василенко, Олександр Гаркавенко, Олександр Сиченко. Лариса Сухопар, Анатолій Яненко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, журналісти.

Комісія заслухала та взяла до відома інформації директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктора Лисака та директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмили Корнієнко про медичне та соціальне забезпечення учасників АТО – жителів Полтавської області в контексті Резолюції круглого столу у Комітеті Верховної Ради України з питань охорони здоров’я.

Також було розглянуто та взято до відома інформацію Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації про виконання заходів обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2013-2020 роки у 2017 році, яку доповіла Людмила Корнієнко.

Депутати підтримали проекти рішень «Про внесення змін до Положення про Полтавську обласну премію імені М.В. Скліфосовського» та «Про внесення змін до обласної Програми відзначення кращих медичних працівників на 2017-2021 роки», які стосуються заснування номінацій для відзначення професійних здобутків лікарів та медичних сестер стаціонарних соціально-медичних установ (будинків-інтернатів та пансіонатів), розглянули низку звернень до комісії.

У контексті звернення полтавки Ніни Король щодо створення цільової обласної програми для лікування онкохворих дітей комісія рекомендувала Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації розглянути питання про збільшення рівня матеріальної допомоги з обласного бюджету для лікування тяжкохворих дітей.

По закінченні пленарної частини засідання члени комісії відвідали Полтавську обласну станції переливання крові та ознайомилися з її роботою.