Завершилася вісімнадцята сесія обласної ради

e-mail Друк PDF

Вісімнадцята сесія обласної ради сьомого скликання, яка розпочалася 12 жовтня 2017 року, завершилася – третє пленарне засідання сесії відбулося сьогодні у місті Горішні Плавні.

Голова обласної ради Олександр Біленький, підсумовуючи засідання, зазначив:

«Незважаючи на те, що голосування депутатів відбувалося бюлетенями для фіксації його результатів у поіменному режимі, нам вдалося за три з половиною години розглянути 65 питань порядку денного. З врахуванням зауважень і доповнень депутатів прийнято рішення з бюджетних, земельних, майнових та питань надрокористування, ухвалено ряд звернень депутатів обласної ради до центральних органів влади. Це стало можливим завдяки високому організаційному рівню забезпечення сесії та конструктивній роботі депутатського корпусу. Вдячний депутатам, виконавчому апарату обласної ради та працівникам Полтавського гірничо-збагачувального комбінату».

Олександр Біленький висловив упевненість у доцільності проведення виїзних засідань обласної ради.

«У цьому році сесії обласної ради будуть виїзними та тематичними. Ми плануємо проводити їх у різних населених пунктах області. Хочемо, щоб люди мали можливість поспілкуватися з депутатами, розповіли про свої проблеми, заручилися їх підтримкою», – сказав голова обласної ради.