Вакансії обласної ради

e-mail Друк PDF

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД ПОСАДОВИХ ОСІБ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ВИКОНАВЧОГО АПАРАТУ ОБЛАСНОЇ РАДИ

ІНФОРМАЦІЯ про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря Кременчуцького обласного шкірно - венерологічного диспансеру від 29.11.2016 р.

ІНФОРМАЦІЯ про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря Кременчуцького обласного спеціалізованого будинку дитини Полтавської обласної ради від 29.11.2016 р.

ІНФОРМАЦІЯ про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Великосорочинської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів Миргородського району Полтавської обласної ради від 12.12.2016 р.

ІНФОРМАЦІЯ про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Полтавського академічного обласного театру ляльок від 12.12.2016 р.

ІНФОРМАЦІЯ про оголошення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади генерального директора комунального підприємства Полтавської обласної ради «Полтававодоканал» (Відомості про стан фінансово-економічного становища КП ПОР "Полтававодоканал")

І Н Ф О Р М А Ц І Я про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Позашкільного навчального закладу Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія учнівської молоді»