Великобагачанський район

 

Голова Великобагачанської районної ради

Григорій Миколайович Полтавець

 

народився 13 квітня 1964 року в селі Рокита Великобагачанського району Полтавської області. Закінчив Рокитянську середню школу. В 1982-1984 роках проходив строкову військову службу в армії. У 1987 році закінчив Дніпродзержинський технікум фізичної культури. Відтоді й до 1992 року працював вчителем фізичного виховання у Рокитянській середній школі. В 1993 році закінчив Харківський державний інститут фізичної культури. До 2006 року працював головою Великобагачанської районної ради КПФСТ « Колос». У 2006-2010 роках працював заступником голови Великобагачанської районної ради. В 2012 році закінчив Харківський регіональний інститут державного управління, здобувши кваліфікацію магістра державного управління. Деякий час був приватним підприємцем. У квітні 2013 року був обраний заступником голови Великобагачанської районної ради. На цій посаді працював до часу обрання головою Великобагачанської районної ради сьомого скликання. Має двох дорослих доньок. 

Сесія розглянула ряд актуальних питань

e-mail Друк PDF

Днями вересня відбулась шістнадцята сесія Великобагачанської районної ради сьомого скликання. Вів засідання голова районної ради Григорій Полтавець. У роботі пленарного засідання взяли участь голова райдержадміністрації Камандар Байрамов, його перший заступник Світлана Мельник, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, голови рад району, журналісти.

Голова районної ради Григорій Полтавець вручив відзнаку та Почесну грамоту обласної ради заступнику голови райдержадміністрації Андрію Філіпасю.

Депутати обрали секретаріат сесії та сформували її порядок денний.

На засіданні депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за перше півріччя та уточнили показники бюджету до кінця року, підтримали Програму «Ліси Великобагачанського району на період 2017 – 2026 роки», «Районну Програму часткового відшкодування кредитів, залучених фізичними особами на впровадження енергозберігаючих заходів на 2017 – 2018 роки», погодили список кандидатур для занесення на районну Дошку Пошани та Положення про районний конкурс на кращий проект опорної школи.

Детальніше...

П’ятнадцята сесія Великобагачанської районної ради

e-mail Друк PDF

25 травня під головуванням Григорія Полтавця відбулась п’ятнадцята сесіясьомого скликання Великобагачанської районної ради. На сесію прибуло 24 депутата. В роботі сесії взяли участьголова райдержадміністрації Камандар Байрамов, перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Мельник. На сесію прибули керівники структурних підрозділів РДА, сільські голови, представники районних засобів масової інформації: газети «Рідний Край» і радіокомпанії «Світ».

На порядок денний було винесено 20 питань.

Депутати заслухали та взяли до відома звіт голови райдержадміністрації про виконання Програми соціально-економічного розвитку Великобагачанського району за 2016 рік та про здійснення делегованих радою повноважень.

Районна рада внесла зміни до: Програми підтримки соціально вразливих верств населення Великобагачанського району «Турбота» на 2016 – 2018 роки; Програми забезпечення виконання районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2015 – 2017 роки; продовжила на 2017 рік дію Програми охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів Великобагачанського району.

Детальніше...

Чотирнадцята сесія районної ради

e-mail Друк PDF

12 травня під головуванням Григорія Полтавця відбулась позачергова чотирнадцята сесія сьомого скликання Великобагачанської районної ради. На сесію прибуло 23 депутата. В роботі сесії взяв участь голова райдержадміністрації Камандар Байрамов. На сесію були запрошені представники районних засобів масової інформації: газети «Рідний Край» і радіокомпанії «Світ».

На порядку денному було одне питання – «Про заміщення депутатів районної ради сьомого скликання в багатомандатному виборчому окрузі».

В зв’язкуз обранням двох депутатів районної ради - Володимира Журавля і Антоніни Живолуп - депутатами Великобагачанської селищної ради об’єднаної територіальної громади на перших виборах 30 квітня цього року та бажанням працювати для громади ОТГ сесія достроково припинила їх депутатські повноваження і проголосувала за повноваження двох нових депутатів: Кожем’яки Миколи Миколайовича - від районної організації політичної партії ВО «Батьківщина» та Старкова Андрія Вікторовича - від районної організації політичної партії «Відродження».

В «Різному» Григорій Полтавець привітав депутатів Любов Мандзюк і Катерину Шарай з Міжнародним днем медичної сестри і побажав доброти і наснаги в їх професійній діяльності для населення району.

На цьому чотирнадцята сесія районної ради завершила свою роботу.

Останнє оновлення на П'ятниця, 19 травня 2017, 14:22

Відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування

e-mail Друк PDF

20 січня голова Пирятинської районної ради Сергій Пазюк провів засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.

Спочатку начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Володимир Романенко ознайомив учасників зібрання з перспективами утворення опорних шкіл та їх філій у районі, що викликало жваву дискусію присутніх. У ході засідання керівництвом районної ради було запропоновано запровадити безоплатне харчування для учнів 1 – 4 класів та дітей пільгових категорій у школах району, передбачивши кошти за рахунок співфінансування з районного та сільських бюджетів.

Далі члени Координаційної ради обговорили питання щодо стану обслуговування сільського населення району територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Пирятинського району.

Детальніше...

У Великій Багачці відбулась позачергова десята сесія районної ради

e-mail Друк PDF

Позачергова десята сесія сьомого скликання Великобагачанської районної ради відбулась 14 грудня 2016 року під керуванням голови районної ради Григорія Полтавця. На сесію прибуло 26 депутатів. В роботі сесії взяв участь голова райдержадміністрації Камандар Байрамов. На сесію були запрошені депутати Полтавської обласної ради, керівники структурних підрозділів РДА, підприємств, установ і організацій району, представники районних засобів масової інформації: газети «Рідний Край» і радіокомпанії «Світ».

Перед початком сесії голова районної ради привітав депутата райради Верховініна Федор аВолодимировича з нагородженням його грамотою Полтавської обласної ради побажав всіх благ і вручив нагороду.

Далі голова районної ради вручив посвідчення депутата районної ради Хмельницькій О.І., яка стала депутатом по списку районної організації Радикальної партії України.

На порядок денний виносилось двадцять п’ять питань, і всі вони знайшли підтримку депутатського корпусу.

Детальніше...

Голова районної ради прозвітував про свою роботу за рік

e-mail Друк PDF

Гостро, дискусійно  18 листопада  пройшла чергова  десята сесія Лубенської районної ради, яку провів голова районної ради Григорій Угляниця. У її роботі взяли участь  голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко,  заступники   голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко, Ігор Нестеренко, народний депутат України від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Мосійчук,  депутати обласної ради Владислав Мостовенко, Лариса Сухопар, Руслан Ляшко, Олександр Сиченко, керівники правоохоронних органів, учасники АТО,  представники ЗМІ, керівники  установ та організацій району.

З 34 обраних депутатів  у сесійній залі було присутніх 20 депутатів. Це    не завадило роботі сесії, адже кворум був, тож 33 сесійні питання розглядали упродовж  трьох з половиною годин.

Основним питанням порядку денного став звіт голови районної ради  Григорія Угляниці за період з листопада 2015 по листопад 2016 року. Звіт було роздано депутатам, керівник, в свою чергу,  розповів що йому вдалося  побачити  за рік діяльності:   виникли питання до розпорядників бюджетних коштів щодо  раціонального використання  фінансів. Стосувалось це, зокрема,  впровадження енергозберігаючих технологій  у школах, дитсадках району,  де  було встановлено металопластикові вікна (кошти на встановлення  було виділено з державного бюджету  за безпосередньої підтримки  депутата  Верховної Ради  Костянтина Іщейкіна). Звучала думка щодо  неякісно проведених  ремонтних робіт, а також  завищених цін,   відсутності альтернативи  у виборі фірми, яка  недобросовісно працювала у навчальних закладах.  Критики зазнала  громадсько-політична газета «Лубенщини»,  у якій недостатньої яскраво висвітлюється життєдіяльність району, діяльність керівників, натомість  береться інформація з офіційного сайту райдержадміністрації. Йшла мова про тісну співпрацю з депутатами обласної ради, які представляють Лубенщину, відстоюючи  інтереси виборців на  обласних, пленарних засіданнях,  засіданнях комісій. У свою чергу,  депутати  обласної ради забажали виступів. Так,  депутат обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка, Руслан Ляшко  наголосив на тому що неодноразово  звертався з депутатським запитом до обласної ради  щодо виділення коштів  з обласного бюджету  на  усунення наслідків екологічної стихії, що спіткала район у червні 2016 року,   натомість  допомогу Лубенщина на відміну від Оржичини, Чорнухинщини, не отримала,  так як ситуацію вирішено подолати коштами районного бюджету, хоча  збитки  завдані на суму  понад 19 млн.грн. і  звернення від людей  надходять і до сьогодні.

Народний депутат України від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Мосійчук, занепокоєний ситуацією від почутого,  звернувся до представників правоохоронних органів, присутніх в залі,   провести перевірку фактів, які  звучали на пленарному засіданні. Також наголосив на тому, що слід  апелювати до   Президента України  з питанням щодо невідповідністі займаній посаді голови районної державної

Детальніше...

Сторінка 1 з 10